NOVINKY

1300. vtip a 1300. citát, restart, nový start po známé trati... a DEVÁTÉ narozeniny

11.07.2020 20:43

HLÁŠENÍ: Vážení,

v červnu  2020 jsme se na FB - hlavním skříňčím kanálu - dostali k 1300. citátu a 1300. vtipu. Dost neskutečná čísla, co se skříňčího názoru  týče. Skříňka provedla rekapitulaci a usoudila, že potřebuje oraz. A změnu. Na oboje došlo na přelomu června a července 2020, před 9. skříňčími narozeninami. Prostě, řečeno jednoduše: pravidelné hledání a broušení nových příspěvků už Skříňka nedávala. Ale...  ruku na srdce, kdo z vás si pamatuje příspěvek č. 1? ;-) Prostě to vezmeme celé znovu. A startujeme právě teď.

Krásné léto plné odpočinku a zdraví 

přeje Skříňka, 

vaše škatule zvědavá, rezavá, stará

 

 

Jo a dne 11. 7. 2020 oslavila Skříňka své deváté narozeniny. Před devíti roky, 11. 7. 2011, vypustila do facebookových vod svůj úplně první příspěvek. A tak,abychom to řádně oslavili... ho letos vypouští znovu. A pak poletí všecky další, tak, jak jsou číslované. Zatím jen na facebooku (Twitter bohužel zlobí se synchronizací), web bude doplněn do příspěvků č. 1300, jak bude nálada a času nazbyt. Díky za pochopení, přátelé.

Tak ať se vám opakovaný let líbí. I návraty na stará místa můžou být hezké. :-)

Vaše

Skříňka 

Prosinec 2019: SEDMÝ díl hotov, ostatní k objednání

16.12.2019 00:00

HLÁŠENÍ: Vážení, 

sedmý díl je hotov, připraven k objednání a rozeslání. Jsou hotové i dotisky všech dalších dílů. Svůj zájem můžete projevit vyplněním formuláře. A novinka: nově je možné posílat i přes Zásilkovnu. Over, konec hlášení! 

Listopad 2019: Bude SEDMÝ, poslední díl

19.11.2019 15:44

Opět během prosince, abyste si o něj mohli napsat Ježíškovi. Budou i všecky předchozí díly. Závazný formulář na 7. díl spustím někdy koncem listopadu.

Prosinec 2018: 1. díl knížky NENÍ

13.12.2018 10:51

Aktualizace dostupnosti knížek - 1. díl momentálně není k dispozici. Dotisk uděláme, ale až začátkem roku 2019. Až to bude, dozvíte se to zde. :-)

Skříňka děkuje za pochopení a přeje pěkné adventní dny... 

2018 - Skříňka žije

11.10.2018 19:41

HLÁŠENÍ 2018: Vážení,

chystejte vodní slavobránu, Skříňka žije! V létě oslavila sedmé narozeniny a teď se po dvou rocích odhodlala k postupné aktualizaci webu! Na facebooku už odstartovalo přes 1150 vtipů a 1150 citátů - všechny se tu v dohledné době objeví. Bude to však už bez obrázků (je to rychlejší :-)

Co se týče KNÍŽEK: Všech 6 dílů je stále k mání. Měli-li byste kdo zájem, podrobnosti o ceně, dodání atd. se dovíte zde.

Od začátku roku 2017 nové příspěvky na FB přilétají podle nového letového řádu - v pondělí, středu, pátek a neděli. Přibývá jich tedy už pomaleji a to znamená, že sedmý díl se do Vánoc 2018 nestihne naplnit. Letos tedy knížka NEBUDE, na šťastný sedmý díl si budete muset počkat do roku 2019. Ovšem pak to dozajista bude stát zato. :-)

Díky, že jste zůstali, a šťastný let. :-)

Vaše Skříňka

NOVINKA: ŠESTÝ díl knížky hotov!

17.12.2017 08:25

Hlášení: Vážení,

dobrá věc se podařila a Skříňka další knížku dokončila! Vypadá stejně jako v předchozích letech, je v ní 360 příspěvků (tentokrát dokonce lehce předbíhá FB publikování, takže pár dní budete moci dělat chytré, že víte, co teď přijde ;o) a luxusně zapadá do celé série.

Více informací najdete zde a objednávat můžete zde nebo e-mailem na mail (zavináč) cernaskrinka.net .

K objednání jsou také všechny předchozí díly.

Pokud zvažujete knížku jako dárek k Vánocům, rozmýšlejte rychle a napište to do e-mailu nebo do poznámky k objednávce - pokud to budete chtít poslat, snažte se objednat do 19. 12., mělo by se to ještě stíhat, pak už to negarantuju. Osobní odběr bude možný do pátku (většinou na Praze 8), a jeden večer i někde v centru - to ještě upřesníme.

Pěkné předsváteční dny přeje Skříňka

Více informací najdete zde a objednávat můžete zde nebo e-mailem na mail (zavináč) cernaskrinka.net .

Více zde: https://www.cernaskrinka.net/

 

íce informací najdete zde a objednávat můžete zde nebo e-mailem na mail (zavináč) cernaskrinka.net .

Více zde: https://www.cernaskrinka.net/
íce informací najdete zde a objednávat můžete zde nebo e-mailem na mail (zavináč) cernaskrinka.net .

Více zde: https://www.cernaskrinka.net/
íce informací najdete zde a objednávat můžete zde nebo e-mailem na mail (zavináč) cernaskrinka.net .

Více zde: https://www.cernaskrinka.net/
íce informací najdete zde a objednávat můžete zde nebo e-mailem na mail (zavináč) cernaskrinka.net .

Více zde: https://www.cernaskrinka.net/

Vánoce 2017: ŠESTÝ díl knížky BUDE

01.12.2017 10:42

Vážení příznivci, 

předem se Vám Skříňka omlouvá za neaktualizaci webu, ale bohužel prostě není čas. Facebook však stále jede, takže doporučuji sledovat tam. :o) Od začátku roku 2017 provoz zpomalil a zveřejňují se příspěvky v pondělí, středu, pátek a neděli večer; začátkem roku 2018 překonáme hranici 1100.+1100. vtipu a citátu. 

Co je v tuto chvíli důležité: do výroby startuje ŠESTÝ díl knížky, obsahující příspěvky z roků 2016-2017. Opět je v něm 180+180 kusů, nějaké fotky, a stále vše při starém. Více informací najdete zde a objednávat můžete zde nebo e-mailem na mail (zavináč) cernaskrinka.net . K dispozici jsou i starší díly (ovšem pokud je nechcete akutně jako dárek k Vánocům, poprosím Vás o trpělivost a vyčkání po novém roce, kdy bude dotisk dílů 1-3, jejichž zásoby se už tenčí :o) 

Skříňka žije! A chystá 5. díl knížky -> OBJEDNÁVKY!

17.11.2016 22:36

Vážení příznivci,

od poslední aktualizace stránky uteklo hodně, hodně času. Skříňka spolutropila Velký přelet (který nakonec s velkou slávou a s velkou precizností proběhl i za skříňčí účasti a dokumentace) a neměla už čas a síly na sezení u aktualizace webové stránky. Ale slibuje, že do konce roku rest dožene...

Během uplynulých měsíců se stalo pár moc pěkných věcí. V červenci Skříňka oslavila 5. narozeniny a koncem listopadu oslavila 5000. příznivce na facebookové stránce. Moc a moc díky vám všem za přízeň!

Skříňka se proto rozhodla, že zvládne i nový díl knížky: už PÁTÝ díl! Opět v něm bude 365 příspěvků doplněných fotkami a opět to bude celkem rovnoměrně namícháno. Takže můžete začít objednávat - opět buď vyplněním webového formuláře , nebo na e-mailu mail (zavináč) cernaskrinka.net ;o)

Díky a pěkné podzimno-zimní dny přeje
vaše Skříňka

Přepište dějiny: VELKÝ PŘELET s Černou skříňkou na palubě proletěl Startovačem na 300 %

26.03.2016 09:52

Vážení cestující, dámy a pánové, 

vítejte na palubě Naganského expresu. Personál letiště Startovac.cz zavřel 23. 3. večer odletovou bránu k našemu letadlu. I díky spoustě z vás Velký přelet dosáhl na naprosto neuvěřitelný výsledek na Startovači. Na přestěhování a zabydlení starého ex-vládního tůčka se shromáždilo neskutečných 1 220 811 korun! Je to pátý nejúšpěšnější projekt v historii celého českého crowdfundingu.

Děkujeme, že jste si pro cestu z Prahy do Kunovic vybrali právě naši společnost a linku Velký přelet. Jsme neuvěřitelně poctěni, že jste nám věnovali svou pomoc, podporu a důvěru. Uděláme vše pro to, abychom vás nezklamali. Pohodlně se usaďte a vyčkejte dalších instrukcí posádky. Pevně věříme, že se vám let s námi bude líbit! 

Jménem celé posádky kapitána Hrubce ...pardon, Hrabce, vám děkujeme.

 

 

VELKÝ PŘELET: Poslední výzva aneb LAST CALL!

22.03.2016 18:06

Vážení a milí, 

určitě už jste zaznamenali, že se Skříňka stala součástí velkých věcí, tedy Velkého přeletu. Akce, která má za cíl zachránit a přestěhovat bývalé "vládní" tučko TU-154M, které v roce 1998 přivezlo hokejisty z Nagana, z pražských Kbel do Leteckého muzea v Kunovicích. Před měsícem jsme rozjeli sbírku na Startovač.cz. Stalo se něco neuvěřitelného a my teď atakujeme 3. místo v žebříčku historicky nejúspěšnějších českých crowfundingových projektů, hned za legendárními Trabanty a profesionály z DVTV! Pomozte nám. Máme posledních 24 hodin - odletová brána se zavírá 23. 3. v 19.05. 

Pomozte Přeletu, uděláte obrovskou radost Skříňce a partě podobných šílenců, co mají rádi letadla. A uděláte dobrou věc. :o) 

VELKÝ PŘELET na Startovač.cz

 

 

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>